Про затвердження протоколу номер 1 від 01.03.2018 року засідання конкурсної комісії по визначенню переможця конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів в с.Селезе

СЕЛЕЗЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                   СКВИРСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                      ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

                                               Р І Ш Е Н Н Я

 

         №32/2  від 20 .03.2018  року    

                  

 Про затвердження протоколу №1 від 01.03.2018 року

 засідання конкурсної комісії по визначенню переможця конкурсу на   визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів в с.Селезенівка.

  З метою впорядкування надання мешканцям с.Селезенівка  своєчасних, належної якості послуг з вивезення рідких побутових відходів  у відповідності до статті 35-1 Закону України «Про відходи», пункту 4 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070, керуючись Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011

№ 1173 , та керуючись ст.30 та ст..52  Закону України ’’Про місцеве самоврядування в Україні’’, виконком сільської ради                 

 

                                               ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол №1 від 01.03.2018 року засідання конкурсної комісії по визначенню переможця конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення рідких побутових відходів в с.Селезенівка.

2.Виконавцем послуги з вивезення рідких побутових відходів на території с.Селезенівка на 15 років визначити ТОВ «Будінвест Контакт» м.Сквира.

3.Встановити норму для населення с.Селезенівка по наданню послуг з вивезення рідких побутових відходів в розмірі 4 м.куб. в місяць на одне домогосподарство.

4.Затвердити вартість послуги з вивезення рідких побутових відходів

в розмірі 100 грн. за куб.м.

5.Виконавчому комітету Селезенівської сільської ради заключити з ТОВ «Будінвест Контакт» договір на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів по с.Селезенівка.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти сільського голову Пасічника В.М.

                   Сільський голова                                В.М.Пасічник

Секретар с/ради                                 О.М.Міхайлова